Firma Zagórski Terrazzo ma do zaoferowania lastryko.

Spółka Zagórski Terrazzo na swojej własnej stronie internetowej oferuje lastryko Tychy. Jest to rodzaj okładziny, zrobionej z cementu i jednocześnie znakomity materiał do wykończenia, m.in. dla podłóg klatek schodowych, korytarzy, i zewnętrznych części konstrukcji budynku. Jest on odporny na ścieranie oraz promienie UV oraz łatwy w utrzymaniu czystości. Zamówione na Zagorski-terrazzo.pl lastryko dostępne jest pod postacią płytek do układania na zaprawie klejowej.

Ma uniwersalne wymiary (formaty: 30×30 a także czterdzieści na czterdzieści centymetrów). Ta bardzo prosta do obróbki mechanicznej wykładzina wyróżnia się małą nasiąkliwością, mrozoodpornością a oprócz tego antypoślizgowością. Firma Zagórski-terrazo proponuje płytki z bogatą paletą kolorów i wzorów, wytwarzane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, a więc maksymalnie trwałe pod względem mechanicznym.

Ponadto bez kłopotu transportowane w każde miejsce oraz bezpieczne zarówno dla środowiska zewnętrznego, jak również zdrowia. Estetyczne, z różnie modyfikowanym przez klienta rodzajem wykończenia. Służące przez niezwykle długi okres czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *