Wesela w tym roku muszą wyglądać trochę inaczej.

Choć nic jeśli chodzi o wesela w roku 2020 nie może być pewne, to jednak są rzeczy, jakich podważyć się nie da. Obecna sytuacja jest napięta, mnóstwo par młodych wciąż nie ma pojęcia, czy ich ślub się odbędzie, jednakże nikt nie ma wątpliwości, iż to 1 z najważniejszych dni w ich życiu. Dzień, którego planowanie oraz organizacja pochłania nie tylko niesłychanie dużo gotówki, ale przede wszystkim zajmuje niesłychanie dużo naszego czasu.

 

Młoda Para musi zadbać o wszystko, o każdy detal; z pewnością muszą również zadbać o sprawy większe i istotne, jak choćby filmowanie uroczystości czy menu weselne. Tworzenie filmów z wesel to nie taka łatwa sprawa, jak mogłoby się wydawać. Bardzo często zatrudnienie dobrego kamerzysty to kwestia paru miesięcy szukania. Nic zatem dziwnego, że zaręczeni, którzy pragną wziąć ślub w tym trudnym roku, są zdenerwowani. Tak wiele przygotowali, szukali odpowiedniego fotografa i sali weselnej, a teraz… Teraz w napięciu muszą oczekiwać na decyzję, czy jeszcze w tym roku powiedzą sobie sakramentalne „tak”. Wydaje się, iż przyjęcia weselne mogą się odbywać normalnie ale przy zachowaniu wszystkich wymogów bezpieczeństwa.

 

Faktycznie, przyjęcia weselne , które odbywają się w tym roku wyglądać muszą odrobinę inaczej, niżeli dotychczas, a wszystko to ma szansę być zapisane na filmach z tych pięknych chwil. Całkiem prawdopodobne, że za jakiś czas nagrania z wesel w 2020 roku, będą miały nie tylko wartość sentymentalną dla młodej pary, ale także będą stanowić wartość historyczną.

 

Czytaj dalej: filmowanie Jawor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *