Brama garażowa rolowana potrzebuje bardzo mało miejsca.

Bramy garażowe są bez wątpienia ozdobą każdego garażu, jednak wybór dobrej jakości bramy do garażu może stanowić pewien problem. Takie bramy są uchylne, rolowane, segmentowe a ponadto rozwieralne. Wybór uzależnione jest od nas a także od naszego budżetu. Producent bram garażowych tworzone od dosyć dawna a w chwili obecnej są najmniej chodliwym towarem, bo bardzo często musimy otwierać je ręcznie.

Z kolei bramy uchylne wymagają więcej przestrzeni przy otwieraniu w środku garażu jak i na zewnątrz. To powoduje iż mamy znacznie mniej miejsca a dodatkowo, zwęzi się wjazd do garażu. Brama garażowa segmentowa, jest montowana za otworem, dzięki temu przy jej otwieraniu nie jest potrzebna przestrzeń przed garażem. Jednakże tak samo jak brama garażowa uchylna również ona musi mieć kilka centymetrów wysokości oraz szerokości, ażeby przy otwieraniu zmieściła się w naszym garażu. Najbardziej komfortowa obecnie a zarazem kosztującą najwięcej pieniędzy jest rolowana brama garażowa. Ta brama nie potrzebuje wiele miejsca, nie trzeba mocować nic pod sufitem garażu a ponadto nadaje się do zastosowania we wszystkich typach wjazdu. Producent bram do garażu posiada w swojej ofercie kilka różnych typów, dlatego też w trakcie dokonywania zakupu bez wątpienia odpowie na nasze wszelkie pytania.

Powinniśmy przed zakupem zorientować się jaką bramą wybrać, czy ma ona zasilanie awaryjne lub czy istnieje możliwość w przypadku zepsucia otworzyć ją od strony zewnętrznej. Dokonanie wyboru czy będzie to brama na 2, czy na 1 samochód również zależy jedynie od nas samych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *