Żaluzje fasadowe i fasadowe rolety to nowoczesne osłony na okna.

Fasadowe żaluzje a także rolety fasadowe to niewiarygodnie przyszłościowe a ponadto eleganckie osłony na okna, które są zawsze mocowane po stronie zewnętrznej. Żaluzje i rolety posiadają niezwykle prostą a oprócz tego lekką budowę, przez co są często wykorzystywane w wielu budynkach, jakie cechują się posiadaniem dużych przeszkleń.

Żaluzje fasadowe od pewnego czasu cieszą się na naszym rynku dużym zainteresowaniem pośród tysięcy klientów, którzy to przede wszystkim cenią sobie nowoczesne rozwiązania a dodatkowo wygodę i komfort. Nie powinniśmy się temu dziwić, dlatego, że te produkty mają wiele pozytywnych aspektów. Żaluzje tego typu potrafią świetnie chronić każde wnętrze domu przed zbyt dużym nasłonecznieniem oraz w dużym stopniu zmniejszają hałas pochodzący z zewnątrz. Jeśli żaluzje są zamocowane na wielkogabarytowych, szklanych powierzchniach to wówczas funkcjonują jak izolator, który to w pełni zapewnia prawidłowy rozkład temp. w każdym pomieszczeniu oraz doskonale wspomaga działanie klimatyzacji.

Jednym z najważniejszych części fasadowych żaluzji są ułożone poziome lamele przygotowane w całości z aluminium. Produkty te są dostępne na rynku w wielu różnych kształtach. Ich przekrój poprzeczny posiada zazwyczaj kształt: Z, S, albo C. Za to szerokość żaluzji fasadowych wynosi od 65 do 90 mm, w zależności od modelu żaluzji. Żaluzje na zewnątrz są najczęściej pokrywane lakierami wysokiej jakości, jakie wyróżniają się dużą wytrzymałością na oddziaływanie warunków atmosferycznych. Ponadto żaluzje cechują się podwyższoną odpornością na różne mechaniczne uszkodzenia. Zróżnicowana oferta żaluzji powoduje, że z pewnością każdy klient może zakupić produkt , który będzie doskonale pasował do jego domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *