Warto pomyśleć o wewnętrznych żaluzjach, jakie są wykonane z drewna.

Do zabezpieczenia domu nie potrzeba wiele, przy tym należy spełnić wszelkie wymagania oraz zachować oryginalny design, oraz osłonę przed promieniowaniem UV (słonecznym). Wszystko jest w chwili obecnej dla nas dostępne, zachowując nasz szczególny styl wnętrza. Warto wybrać żaluzje drewniane, ponieważ to dzięki nim możemy mieć gwarancję, że wszystkie okna są zabezpieczone, a wygląd wnętrza zachowany i dopasowany też do tynku domu oraz dodatkowo budynku mieszkalnego od strony zewnętrznej.

Żaluzje wewnętrzne są najnowszą metodą zabezpieczania wnętrza mieszkań przed okiem ciekawskich oraz promieniami słonecznymi. Warto też pomyśleć o wewnętrznych żaluzjach, jakie też są z drewna. Wykonane z naturalnych materiałów, takich jak włókna drewna z lipy i dębu. Rozmiary lamelek tworzone na wymiar danego okna, standardowe wynoszą 50 mm. W chwili obecnej jest dostępny najnowocześniejszy system stabilizujący żaluzje, tak zwany PerfectFix, jaki można ewentualnie dodać do żaluzji. W chwili obecnej rolety drewniane sterowane są tak aby zabezpieczyć je przed dziećmi z ang. Child Safety, przez to mamy 100% pewność, iż można ustawiać je modalnie, nie martwiąc się, iż pociechy będą miały dostęp do mechanizmu.

 

Dostępne są indywidualne wybory sterowania stronami żaluzji. Aktualnie do wyboru są trzy możliwości montażu: we wnęce, na ścianę albo na skrzydle okna. Taśma materiału dostępna w przeróżnych odcieniach. Do tego dekoracyjna, dostępna w wielu różnych wariantach wymiarów oraz barwy drewniana blenda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *